خانه > نما > امضا سند همکاری تولددوباره و یوترن دانمارک

امضا سند همکاری تولددوباره و یوترن دانمارک

//
امکان درج نظر وجود ندارد

سه مرکز تخصصی ترک اعتیاد با مشارکت دانمارکی ها برای نخستین بار در تهران راه اندازی می گردد.

به گزارش خبرگزاری مهر با حضور دکتر محمدجواد جعفریان رییس هیات مدیره سازمان غیردولتی تولد دوباره و دن اربه دبیرکل سازمان اجتماعی دانمارک( یوترن ) در شهر کپنهاگ، تفاهمنامه همکاری جهت راه اندازی سه مرکز تخصصی ترک اعتیاد امضا شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه قرار است این مراکز مشترک برای ترک اعتیاد نوجوانان معتاد نیازمند ، ترک اعتیاد مادر و کودک معتاد و ترک اعتیاد زنان باردار معتاد در تهران ایجاد شود.

جعفریان گفت: این مراکز قرار است با همکاری علمی طرف دانمارکی، تا ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی (بهمن ۱۳۹۶) فعالیت خود را در جنوب و غرب تهران آغاز کنند. بخشی از منابع مالی این برنامه از سوی منابع CSR (شرکت‌های دانمارکی که در ایران فعالیت می‌کنند) تامین و بخش دیگری از منابع اجرای این طرح نیز از سوی بازرگانان ایرانی مقیم اسکاندیناوی تامین خواهد شد.

وی درباره جزئیات اجرای این تفاهم‌نامه تصریح کرد: این مراکز در گام نخست برنامه خود را به صورت پایلوت به مدت یک‌ سال ادامه خواهند داد. پس از آن یک مدل مشترک به عنوان الگوی ارایه خدمات طراحی خواهد شد که برای ارایه خدمات استاندارد ، به سازمان‌های غیر دولتی دیگر در سراسر کشور آموزش داده خواهد شد.

این تفاهمنامه با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در دانمارک و مقامات شهرداری پایتخت دانمارک و تعدادی از مدیران اجتماعی شهرداری تهران در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کپنهاگ امضا شد.

شایان ذکر است دانمارک از کشورهای شمال اروپا است که برنامه های دو دهه اخیر آن در زمینه ترک اعتیاد جوانان و نوجوانان بسیار موفقیت آمیز و مورد استفاده دیگر کشورهای اروپایی بوده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت های جمعیت خیریه تولد دوباره به این سایت مراجعه فرمایید : http://rebirth.ir

 

_1_.jpg (900×672)

_2_.jpg (900×672)

_3_.jpg (900×672)

_4_.jpg (900×672)

_5_.jpg (900×672)

_6_.jpg (900×672)

_7_.jpg (900×672)

 


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .