خانه > اخبار استان > دامغان > گشایش نمایشگاه دست‌های سبز ایرانی

گشایش نمایشگاه دست‌های سبز ایرانی

//
امکان درج نظر وجود ندارد

نمایشگاه «دست‌های سبز ایرانی» در مرکز فرهنگی‌ هنری شماره دو کانون پرورش فکری دامغان گشایش یافت.

به‌گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان ، فاطمه‌ السادات امیرفخریان مسئول مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری دامغان از گشایش نمایشگاه «دست‌های سبز ایرانی» خبر داد و گفت: در این آیین، علاوه بر اعضا و مربیان کانون دامغان، فروهر معدنی کارشناس‌مسئول فرهنگی، هنری، ادبی اداره‌ کل کانون پرورش فکری استان سمنان ، سید علیرضا هاشمی رئیس دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، احمد نیک‌کار قائم‌ مقام صدا و سیمای مرکز سمنان و جمعی از مسئولین شهرستان دامغان حضور داشتند.

امیرفخریان در ادامه افزود: این نمایشگاه در راستای شعار سال مبنی بر «اقتصاد مقاومتی»، با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی و معرفی کالاهای ایرانی، برگزار و با استقبال مسئولین روبرو شد. وی همچنین اظهار داشت: در این نمایشگاه، اعضا ضمن بازدید از ماکت برجسته بازار سنتی ، ایستگاه نقاشی ، خوش‌نویسی ، شعرخوانی ، قصه‌گویی و… با چرایی خرید کالای ایرانی آشنا می‌شوند.

امیرفخریان خاطرنشان کرد: قائم‌مقام صدا و سیما ، ضمن ابراز خرسندی و رضایت از برپایی این نمایشگاه ، خود را عضوی از خانواده‌ کانون پرورش فکری دانست و گفت: مسئولیت مهمی بر عهده کانون پرورش فکری است و با خروجی مناسب و تولید محتوا حتی با کم‌ترین امکانات و استفاده از دور ریختنی‌ها به خلق آثاری ماندگار می‌پردازد. نیک‌کار ، در ادامه‌ی «دست‌های سبز ایرانی» سخنانش به بیان قصه‌ای کوتاه با عنوان «راز» پرداخت و از اعضا خواست تا با اعتماد به تولیدکنندگان ایرانی نسبت به خرید کالاهای تولید داخلی اقدام کنند.

شعرخوانی عرفان فولادیان عضو نوجوان با موضوع جوانی ، اجرای نمایش خلاق توسط یگانه‌ سادات میرنجاد به گویش محلی ، پذیرایی میهمانان با تخم‌مرغ‌های رنگی از دیگر برنامه‌های این آیین بود.

خاطر نشان می نماید این نمایشگاه از روز سه شنبه ۱۷ اسفند ماه لغایت دوشنبه ۲۳ اسفند ماه در محل مرکز فرهنگی – هنری شماره دو شهرستان دامغان برپا می باشد.

 

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_1_.jpg (1200×900)

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_2_.jpg (1000×565)

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_3_.jpg (1000×750)

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_4_.jpg (596×1021)

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_7_.jpg (1000×692)

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_5_.jpg (1000×700)

کانون_پرورش_فکری_دامغان_امیرفخریان_6_.jpg (1000×750)

 

 


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .