خانه > آرشیو اخبار > دروار > پیش به سوی نو سازی

پیش به سوی نو سازی

//
امکان درج نظر وجود ندارد

شاید اگر چندین سال پیش نگاهی کلی به بافت ساختمان های دروار می انداختیم خبری از ساختمان های نو ساز نبود و عموما خانه ها کاه گلی و با قدمت بالا بودند . هر چند این یکی از شاخصه های یک روستا است ولی دیدن دیوارهایی که شکسته اند و خانه های قدیمی که کمر خم کرده اند زیاد خوشایند نبود .

اما در سال های اخیر با افزایش ساخت و سازهایی که در دروار و دیگر روستاهای منطقه صورت گرفته و یا در حال انجام است چهره روستاهای منطقه در حال تغییر و نو شدن است .

عکس : آقای سعید پاشائی

شهرک ولی عصر

شهرک ولی عصر یکی از شهرک هایی است که است که در سال های اخیر در حال توسعه است و با ساخت و سازهایی که در آن صورت گرفته است چهره ای کاملا نو به خود گرفته است . هر چند هنوز مشکلات زیادی برای ساکنین این شهرک وجود دارد که می توان از مهم ترین آنها به نبود سیستم آبرسانی درست و خاکی بودن راه ها در این شهرک اشاره کرد .

البته این ساخت و ساز ها تنها در شهرک ولی عصر گسترش پیدا نکرده و ساختن خانه های ویلایی در باغ ها نیز در دروار رونق پیدا کرده است .

 

به امید پیشرفت روز افزون زادگاهمان دروار


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .